MoTap Erp

Motap ERP firmalara ERP Programları sunan bir yazılım ve bilişim firması olmanın ötesinde, onları ideal duruma taşımak için gayret gösteren, müşterilerinin en büyük destekçisi olma hedefine sahip bir dijital dönüşüm merkezidir.

Motap ERP ve dijital dönüşüm projelerinde standartlarını oluşturduğu kendi iş süreçlerine sahiptir. Tüm ERP uyarlama projelerinde bu iş süreçlerine göre bir standart içerisinde işlerini yürütmektedir. Bu sayede tüm ERP ve dijital dönüşüm projeleri aynı standartta ve kalitede ilerlemektedir. Bununla birlikte Motap ERP dijital dönüşüm uzmanları ERP projelerini yürütürken bu iş süreçlerini sürekli olarak iyileştirmektedir. Böylelikle her yeni projede daha fazla verimlilik sağlanırken, yeni proje heyecanı hep taze kalmaktadır. Müşterilerine sürekli siz yenilenin, yeniliklere açık olun derken, öncelikle Motap ERP kendi iş süreçlerini ve iş yapış şeklini yenileyerek müşterilerine örnek olmaktadır.

Ofis

Mesudiye mh. Pazarcık sk. Avarlar kavşağı A.Tokdemir iş merkezi no:8
İnegöl / BURSA

İletişim

info@motaperp.com

0 543 864 14 85

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma : 9.00 – 18.00
Cumartesi : 11.00 – 17.00

Yılların Deneyimi

3+

Bağlantılar

4000+

Hizmet Verilen Firmalar

45+

Yılların Deneyimi

3+

Bağlantılar

4000+

Hizmet Verilen Firmalar

45+

Global iş dünyasının teknolojik dönüşümüne, yenilikçi yaklaşımlar ve akılcı iş modelleri ile rehberlik ederek, lider teknoloji şirketi  olmak.

Geleceğe uyum ve sürdürülebilir başarı içinişe ve insana değer katan inovatif çözümler üretiyor, dijital dönüşümünüzde çözüm ortağınız olarak süreçlerinizi kolaylıkla yönetmenizi sağlıyoruz.
Motap Erp başarılı müşteri yönetimi ve 7/24 destek ilkesiyle müşterilerine en uygun çözümü, hızlı ve uygun maliyetlerle sunmaktadır.

%100 Türk sermayeli bir şirket olarak, Türkiye’nin dünyaya açılan penceresi olma hedefimiz ve Türkiye’nin dünyadaki markası olma vizyonumuz ile güçlü adımlarla devam ediyoruz.

Görevimiz

Müşterilerimizin ticari ve finansal ihtiyaçlarını belirlemelerine yardımcı oluyoruz.