Firmanıza Özel Mağaza Sipariş Takip Programları İçin

İletişime Geçin

MoTap Erp ile firmanızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak firmanıza özel olarak yazılımlar geliştirmekteyiz. Hedefimiz ‘Mutlu Müşteri Hızlı Hizmet’ sloganı ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını bir program üzerinde birleştirmektir.

İletişime Geçin

Yılların Deneyimi

3+

Bağlantılar

4000+

Hizmet Verilen Firmalar

45+

Satın Alma Yönetimi

Satın Alma süreçlerinin en başından itibaren, yani siparişin verilmesinden başlayarak tüm onay mekanizmalarıyla beraber yürütülmesini sağlayan Motap ERP Satın Alma Yönetimi her bir verinin tek bir kez girilmesiyle tüm süreçlerin en doğru ve hızlı şekilde işlemesine olanak tanır. Her türlü sürece ve yetkilendirmeye uygun bir yapı sunan Motap ERP Satın Alma Yönetimi çözümünün tanımlayıcı kodlarla oluşturulan sistem kurgusu sayesinde çalışan ayrılmaları nedeniyle süreç kopukluğu yaşamadan tüm işlemlerin kaldığı yerden devam edebilmesini sağlayabilirsiniz.

Satış Yönetimi

Motap ERP Satış Yönetimi ile müşterilerinizle yüz yüze görüşme sırasında siparişleri alırken, canlı olarak şirket merkezine bağlanıp güncel fiyat listelerini, müşterinin cari hesap durumu ile risklerini kontrol edebilirsiniz. Her müşterinin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilecek esnek bir yapı sunan Motap ERP Satış Yönetimi ile şirketinize uygun onay mekanizmalarını kolayca kurabilirsiniz. Satıştan üretim planlaması, stoktan satış, sahadan satış olanağı sunan ve satış sürecini hızlandıran Motap ERP Satış Yönetimi ile müşteri memnuniyetinizi artırırken daha fazla verimlilik ve kar sağlarsınız.

Muhasebe ve Cari Yönetimi

İhtiyaç duyacağınız tüm muhasebe süreçlerinizi detaylı takip edebileceğiniz, rapor ve analizlerini gerçekleştirebileceğiniz bir altyapı sunan Motap ERP Muhasebe ve Cari Yönetimi ile diğer Motap çözümlerinden otomatik muhasebeleşen işlemleri kullanıcı dostu arayüzü sayesinde izleyebilir ve carilerinizi kolayca raporlayabilirsiniz.

Bütçe Yönetimi

Motap ERP Bütçe Yönetimi şirketinizin başarıya ulaşmasında önemli bir rol üstleniyor. Farklı kalemlerde ve çok çeşitli gelir ve giderlerin yönetilmesini, kayıt altına alınmasını ve gerektiği zaman uygun raporlamaların yapılmasını sağlayan Motap ERP Bütçe Yönetimi, gelir ve giderlerin takip edilip, daha önceden tanımlanmış tüm gelir ve gider kalemleriyle karşılaştırılması gibi detaylı süreçleri de hatasız olarak gerçekleştirmenize yardımcı oluyor.

Ve Daha Fazlası...

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Şimdi Ara

Şimdi Mesaj Gönder