Firmanıza Özel Üretim Takip Programları İçin

İletişime Geçin

MoTap Erp ile firmanızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak firmanıza özel olarak yazılımlar geliştirmekteyiz. Hedefimiz ‘Mutlu Müşteri Hızlı Hizmet’ sloganı ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını bir program üzerinde birleştirmektir.

İletişime Geçin

Yılların Deneyimi

3+

Bağlantılar

4000+

Hizmet Verilen Firmalar

45+

Stok Yönetimi

Stok yönetimi ve üretim planlamasının iç içe yapılabildiği MoTap ERP Stok Yönetimi ile stokların, üretim sistemine bağlı ve üretim programları doğrultusunda planlanmasını ve kontrol edilmesini sağlayabilirsiniz. Ürün türlerine göre son kullanma tarihi hassasiyetleri olan stoklarda etkin bir yönetim sağlayarak, ürün kayıplarını en az düzeye indirebilirsiniz.

Üretim Takibi

Üretim planlamasının çıktıları olan iş emirlerinin sahada üretimin her aşamasından alınan bilgilerle doğru ve verimli bir şekilde tamamlanmasını sağlayan MoTap ERP Üretim Takibi ile üretim kaynaklarınızı etkin bir şekilde yönetebilir, üretim operasyonlarınızı verimli bir şekilde gerçekleştirebilir, fiili operasyon maliyetlerinizi sağlıklı bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Tanım İşlemleri

Firmanızda yapılmakta olan koltuk modellerini, kullanılan kumaşları, kullanılan ayak türlerini ve hazır sünger ölçülerini tanımlayabilirsiniz.

İş Emri Raporları

Firmanızda çalışanlara iş emirleri verebilir ve onların işlerini takip edebilirsiniz. Ürünün hangi çalışanınızda ve hangi işlemde olduğunu görebilirsiniz.

İşletme Yönetimi

Firmanıza ait departman tanımlamaları,işletme bilgileri, mesai ayarlamaları, resmi tatil tarihi girişi gibi bilgileri kaydedebilirsiniz.

Personel Yönetimi

Firmanıza yeni personel ekleme, mevcut personeller hakkında güncellemeler,mesai ayarlama,aylık maaş listesi gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Kalite Kontrol

Üretimin son aşamasında yapılan kalite kontrolüyle, kayıp, kaçak ve hatalı üretim bilgilerinin kayıt altına alınarak analiz edilmesini sağlayan Motap ERP Kalite Kontrol çözümüyle kalite sorunlarını önleyecek önlemleri proaktif olarak alabilir, markalaşmış ve sertifikalı, kaliteli ürünler üretebilirsiniz.

Muhasebe ve Cari Yönetimi

İhtiyaç duyacağınız tüm muhasebe süreçlerinizi detaylı takip edebileceğiniz, rapor ve analizlerini gerçekleştirebileceğiniz bir altyapı sunan Motap ERP Muhasebe ve Cari Yönetimi ile diğer Motap çözümlerinden otomatik muhasebeleşen işlemleri kullanıcı dostu arayüzü sayesinde izleyebilir ve carilerinizi kolayca raporlayabilirsiniz.

Ve Daha Fazlası...

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Şimdi Ara

Şimdi Mesaj Gönder