Firmanıza Özel Koltuk Üretim Takip Programları İçin

İletişime Geçin

MoTap Erp ile firmanızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak firmanıza özel olarak yazılımlar geliştirmekteyiz. Hedefimiz ‘Mutlu Müşteri Hızlı Hizmet’ sloganı ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını bir program üzerinde birleştirmektir.

İletişime Geçin

Yılların Deneyimi

3+

Bağlantılar

4000+

Hizmet Verilen Firmalar

45+

İş Emri Raporları

Firmanızda çalışanlara iş emirleri verebilir ve onların işlerini takip edebilirsiniz. Ürünün hangi çalışanınızda ve hangi işlemde olduğunu görebilirsiniz.

Tanım İşlemleri

Firmanızda yapılmakta olan koltuk modellerini, kullanılan kumaşları, kullanılan ayak türlerini ve hazır sünger ölçülerini tanımlayabilirsiniz.

İşletme Yönetimi

Firmanıza ait departman tanımlamaları,işletme bilgileri, mesai ayarlamaları, resmi tatil tarihi girişi gibi bilgileri kaydedebilirsiniz.

Personel Yönetimi

Firmanıza yeni personel ekleme, mevcut personeller hakkında güncellemeler,mesai ayarlama,aylık maaş listesi gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Üretim Takibi

Üretim planlamasının çıktıları olan iş emirlerinin sahada üretimin her aşamasından alınan bilgilerle doğru ve verimli bir şekilde tamamlanmasını sağlayan MoTap ERP Üretim Takibi ile üretim kaynaklarınızı etkin bir şekilde yönetebilir, üretim operasyonlarınızı verimli bir şekilde gerçekleştirebilir, fiili operasyon maliyetlerinizi sağlıklı bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Stok Yönetimi

Stok yönetimi ve üretim planlamasının iç içe yapılabildiği MoTap ERP Stok Yönetimi ile stokların, üretim sistemine bağlı ve üretim programları doğrultusunda planlanmasını ve kontrol edilmesini sağlayabilirsiniz. Ürün türlerine göre son kullanma tarihi hassasiyetleri olan stoklarda etkin bir yönetim sağlayarak, ürün kayıplarını en az düzeye indirebilirsiniz.

Ve Daha Fazlası...

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Şimdi Ara

Şimdi Mesaj Gönder